لباس فرم مهماندار و خلبان

خرید لباس فرم بخش کوچکی از هزینه های تبلیغات در کسب و کار محسوب می­شود. ولی کمک شایانی در تبلیغات موثر محسوب می گردد.

با توجه به بالا رفتن علم کسب و کار در دنیا این روزها همه کسب و کارهای کوچک و بزرگ برای توسعه و پیشرفت برندسازی اقدامات زیادی انجام می دهند. یکی از اصلی ترین این اقدامات خرید لباس فرم برای پرسنل می باشد.

انواع روش های خرید لباس فرم

خرید لباس فرم به دو دسته تقسیم می­شود:

1-خرید به صورت حضوری

2-خرید به صورت اینترتی

اما خرید لباس فرم به صورت آنلاین در این روزها بیشتر مورد توجه و استقبال قرار گرفته است. با توجه به رشد تکنولوژی بسیاری از خریداران تمایل دارند تا خرید خود را از روش سنتی به روش الکترونیکی تغییر دهند.

خرید لباس فرم از فروشگاه اینترنتی فضای محدود فروشگاهی را ندارد و می توان گستره بسیار وسیعی از محصولات را مقایسه و انتخاب کرد.

خرید آنلاین لباس فرم این امکان را به خریداران می دهد که درباره محصول مورد نظر خود جستجو کنند. پس از بررسی تمامی ویژگی ها و شرایط آن خرید مطمئن را انجام دهد.

متاسفانه بعضی از کارفرمایان برای شناخت بهترین لباس فرم بسیار تحقیق کرده و از افردا صاحب نظر و مطلع نظرخواهی می کنند و بعد انجام برنامه ریزی اقدام به خرید چشم بسته می کنند. پس بهتر است کارفرما و مسئول مرتبط قبل از خرید به صورت فیزیکی نمونه لباس فرم ها را دیده و نسبت به مقایسه کردن کیفیت و کمیت البسه اقدام به خرید کنند.

مجموعه ما این پروسه طولانی و زمانبر را کوتاه کرده و با ارسال کارشناسان طراح لباس فرم در محل کسب و کار مشتری، مسئله بزرگ و پیچیده خرید لباس فرم را برای کارفرمایان آسان تر میکند.

نکته مهم قبل از خرید

لباس فرم می تواند تصویری چشمگیر برای شرکت شما ایجاد کند و می تواند به محافظت از کارگران کمک کند. دلایل شما برای انتخاب لباس فرم در شرکت شما هرچه باشد ، قبل از خرید یا توافق عمده باید نکاتی را در نظر بگیرید. این گزینه ها می توانند به صرفه جویی در بودجه شما کمک کرده و نیازهای ایمنی و امنیتی کارمندان شما را افزایش دهند.

یکی از مهمترین مواردی که باید در وهله اول در نظر گرفت این است که چرا لباس فرم برای شرکت و کارمندان خود تهیه می کنید؟آیا مسئله یکپارچه شدن است؟ نیاز امنیتی؟ آیا می خواهید برند خود را تثبیت کنید؟ دانستن اینکه چرا لباس فرم می خواهید ، می تواند سبک ، ضریب راحتی سطح کارکنان برای لباس فرم و دوام یا انتخاب پارچه را تعیین کند. این عوامل هزینه لباس فرم و همچنین تأثیرگذاری آن را در صنعت خاص شما تعیین می کنند.

بسیاری از شرکت ها لباس کار کارمندان یا مشاغل می فروشند و شما همچنین می توانید لباس فرم را اجاره کنید. وقتی می خواهید تعیین کنید که کدام مسیر را انتخاب کنید ، ظرفیت شرکت خود را در نظر بگیرید و اینکه آیا همه کارمندان لباس فرم می پوشند یا فقط برای کارگران و کارکنان خاصی تهیه میکنید. قبل از تماس با فروشندگان باید میزان حجم خرید را تعیین کنید. همچنین نگهداری و شستشوی لباس فرم را نیز در نظر بگیرید. آیا سازمان شما مسئول نگهداری از لباس فرم خواهد بود ، یا اینکه کارمندان نگهداری می کنند. شستشو می تواند بر بودجه کلی شما تأثیر بگذارد. اگر درصنعتی فعالیت می کنید که به استانداردهای ایمنی خاصی احتیاج دارد ، منطقی تر است که به کارمندان خود لباس فرم ارایه دهید تا اینکه از آنها بخواهید چند تی شرت خریداری کنند و آنها را در محل کار بپوشند.

جنس پارچه

در نظر گرفتن جنس پارچه در لباس فرم و رنگ می تواند کیفیت و قیمت را تحت تأثیر قرار دهد. آیا کارمندان شما روزانه به یک پارچه کلفت احتیاج دارند. یا اینکه یک لباس پنبه ای برای آنها مناسب است؟ پارچه های تک رنگ اغلب می توانند ارزان تر باشند. و آرم شما چطور؟ چاپ در هر دو طرف پیراهن یا استفاده از چند رنگ در آرم می تواند بر قیمت تأثیر بگذارد. به همین ترتیب تعداد را نیز در نظر بگیرید. هرچه بیشتر سفارش دهید ، قیمت واحد کمتر می شود. در نتیجه در بودجه شما تأثیر می گذارد.

هنگام انتخاب لباس فرم برای شرکت خود ، ممکن است به سادگی سبک لباس فرم و متناسب بودن آن را با عملکرد شغل در نظر بگیرید. اما هنگامی که این کار را انجام می دهید ، ممکن است یک قطعه جدایی ناپذیر از ظاهر و عملکرد -یعنی رنگ – را فراموش کنید. در نظر گرفتن روانشناسی رنگ در انتخاب لباس فرم ، عامل اصلی برند سازی شرکت است.

اهمیت روانشناسی رنگ در خرید لباس فرم

بسیاری از مارک های بزرگ و شرکت های بزرگ از روانشناسی رنگ در لباس خود استفاده می کنند. به پیش بندهای سبز استارباکس یا پیراهن های آرم زرد در IKEA فکر کنید. هر شرکتی طرح رنگی را دنبال می کند تا احساسات خاصی را در مشتریان خود ایجاد کند و همچنین با نام تجاری آنها مرتبط شود.

روانشناسی رنگ در خرید لباس فرم

درست مانند رنگ دیوارهای شما ، وسایل و آرم ها بر نحوه درک مشتری از شرکت شما تأثیر می گذارند ، لباس فرم کارمندان نیز همین کار را می کنند. و گرچه می توانید کارمندانی با شخصیت های شگفت انگیز استخدام کنید ،لباس فرم یک تصویر کامل برای تأثیرگذاری بر درک مشتری از کارمندان شما است. بنابراین بر درک شرکت شما تأثیر می گذارد.

در حالی که همه افراد هر رنگ را دقیقاً یکسان تفسیر نمی کنند ، در اینجا رایج ترین برداشت از 7 رنگ محبوب است که می توانید به راحتی در لباس فرم خود استفاده کنید و القای حس خاص هررنگ را نام میبریم:

1. مشکی

حس قدرت و لوکس بودن

ترکیب بندی

2. آبی

حس استحکام – قدرت

امانت

3. سبز

حس بهره وری

زراعت

سلامتی

4. بنفش

حس خرد و فضیلت

تمایز

5. قرمز

شجاعت

اشتیاق

6. سفید

حس خلوص

مینیمالیسم

تمیزی

7. زرد

حس خوشبختی

مثبت بودن

آرم هایی که بر روی لباس فرم نمایش داده می شود می توانند باعث افتخار در محل کار و اعتماد به نفس در بین کارگران شوند. همچنین اگر کارمندان شما هنگام کار از لباس فرم خود استفاده نکنند بصورت منفعلانه کار شما را به بازار عرضه می کند.

نکات پایانی

قبل از خرید لباس فرم برای شرکت خود ، کاربردی بودن ، بازارپسندی و قیمت را در نظر بگیرید. سازمان شما نباید با لباس نامناسب و سبک تعریف شود. حجم لباس های خریداری شده خود را در نظر بگیرید.  به رنگ ها فکر کنید. تصمیم بگیرید که آیا می خواهید از جلو چاپ کنید یا از پشت ، یا کلاً چاپ نکنید. تصمیم بگیرید که چند رنگ را می خواهید در هر آرم یا چاپی استفاده کنید. پارچه ای با کیفیت مناسب که انواع مختلفی از اندازه ها و اشکال را در خود جای داده است. همچنین گزینه هایی برای کارمندان زن و مرد ، تفاوت چشمگیری در تصویری که از شرکت شما به نمایش میگذارد ایجاد می کند.

خرید لباس فرم باید با مقایسه فروشندگان ، واسطه های تجاری ، تأمین کنندگان و موارد مشابه است که در خلاقیت ها و طراحی های رسمی لباس تخصص دارند. گزینه های ارزان قیمت عمدتا در آب و هوای نامناسب مشکلاتی را ایجاد می کنند. علاوه بر این ، انتخاب ارزانتر لباس برای استفاده روزانه در دفتر ، تولید بی کیفیت را به همراه دارد. بنابراین ، شرکت ها باید تصمیم بگیرند که قیمت منصفانه برای لباس فرم کارمندان ، برنامه ریزی قبلی در سفارش لباس ها و روند بازاریابی تجاری را در نظر بگیرند.

تفکر در مورد دلایلی که می خواهید لباس فرم برای شرکت خود بخواهید می تواند به شما در تعیین پوشیدن کمک کند ، به علاوه سبک ، پارچه ، گزینه اجاره در مقابل خرید و بودجه همگی می تواند در تصمیم شما لحاظ شود.کارشناسان ما ،به شما در این راه کمک میکنند تا در انتخاب بهترین لباس فرم تردید نداشته باشید.